قوانین و مقررات

نوشته شده توسط Super User در . نوشته شده در Uncategorised

به کلیه کاربران توصیه می کنیم که قوانین و مقررات سایت را با دقت مطالعه کنند:

1- مسئولیت واقعی بودن اطلاعات درج شده در سایت توسط کاربران به عهده خود اشخاص است و سایت در این خصوص مسئولیتی ندارد. سایت فقط در قبال اطلاعات درج شده توسط خود سایت مسئول است.

2- تمام مطالب ارسال شده روی سایت عمومی هستند و همه کاربران حق مشاهده و استفاده از آنها را دارند.

3- پس از پرداخت الکترونیکی توسط کاربران جهت خریداری محصولات آموزشی، بسته آموزشی از طریق پست پیشتاز به آدرس ثبت شده در سایت ارسال می گردد.

4- هزینه ارسال پستی به عهده خریدار می باشد و این هزینه درب منزل دریافت می شود.

5- در صورت عدم تحویل بسته ی مرسوله توسط خریدار، پس از ۵ روز کاری ، بسته برگشت داده می شود و مسئولیت عدم تحویل بسته ی مرسوله با خریدار می باشد.

6- فعالیت این سایت بر اساس قوانین جاری کشور، به ویژه قانون تجارت الکترونیک است و مسئولیت نادیده گرفتن این قوانین توسط کاربران، به عهده خود کاربران است.

7- گروه بانک طراحی نرم افزار خود را ملزم می داند که در قبال اطلاعات خصوصی ثبت شده در سایت توسط کاربران، حفظ امانت و اصول اخلاقی را رعایت نماید و در کوتاهترین زمان بسته ی آموزشی خریداری شده را به مشتریان تحویل دهد.

8- تمامي کاربران مي بايست در هنگام ثبت نام در سايت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربري خود استفاده نمايند. در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب، اكانت آن كاربر در اولين فرصت حذف و دسترسي وي به امکانات سایت قطع خواهد شد. حتي المقدور نام كاربري را با حروف انگيسي به جاي فارسي ايجاد نماييد.

9- توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سایت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. چنانچه در قوانین مندرج و رویه‏‌ها سایت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر می گردد و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

گروه بانک طراحی نرم افزار

Software Development Bank